ProClick

ProClick koosneb tööriistakottidest ja tööriistavööst, mis kombineerituna sobivad ideaalselt igas valdkonnas tegutsevate meistrimeeste igapäevaseks tööks.

ProClick – piiramatud võimalused vaid ühe klõpsuga

Üks klõps:

tööriistakoti ja tööriistavöö süsteem koosneb kahest olulisest elemendist: ProClicki hoidikust ja konksust. Kui need kaks kokku viia, siis see “klõpsab” korra, mis tähendab, et konks on lukus ja kindlalt fikseeritud.

Piiramatud võimalused:

ProClicki süsteemi kasutatakse peaaegu igas igapäevases tööolukorras. Tööriistakotte saab konksudega kinnitada mitte ainult ProClicki hoidikusse, vaid ka tuntud Sortimo ProSafe’i. See võimaldab ProClicki tooteid kasutada meie SR5 ja Globelysti riiulilahenduste lisavarustusena Prosafe integreerimise kaudu. Sortimo sõidukivarustus toimib ProClick tööriistakottide praktilise ladustamissüsteemina, mis viiakse tööriistavöö abil kasutuskohta.

Täiuslik ergonoomia ja liikumisvabadus

ProClicki süsteemi eesmärk on veelgi optimeerida mobiilset tööd ja tõsta tootlikkust. See võimaldab tööriistu ja töömaterjale otse vööl kanda. Selleks töötati välja uuenduslik ProClicki hoidik. Seda saab kinnitada mis tahes standardvöö või ProClick tööriistavöö külge. Tööriistakotid on selle külge ühe klõpsuga kindlalt kinnitatud. Tänu heale sorteerimisele ja kiirele juurdepääsetavusele võimaldab tööriistavöö hõlpsasti käsitseda ka siis, kui peate redelil või tellingutel pea kohal töötama. Tänu integreeritud polsterdusele saab tööriistu mugavalt puusadel kanda.

Otsene juurdepääs ja tellimine

Vastupidiselt püksitaskutele pakuvad tööriistakotid täiuslikku ülevaadet töömaterjalidest ja olenevalt rakendusest saab neid eelnevalt varustada ja kiiresti vahetada. Eriti seoses sõidukisisese SR5 varustusega on võimalik kasutamiseks sihipäraselt ette komplekteerida sõltuvalt tööiseloomust. Kotte saab konksudega kinnitada mitte ainult ProClicki hoidikusse, vaid ka tuntud Sortimo ProSafe rööbastesse. Need on integreeritud SR5 külgprofiili ja Globelyst4 ProSafe postidesse.

Vastupidav ja ohutu

Tänu oma jõulisele disainile on ProClicki tooted ideaalselt varustatud ehitusplatsil kasutamiseks. Tööriistakotid on valmistatud ülimalt kulumiskindlatest  ja kauakestvatest tekstiilkiududest. Tagaküljele kinnitatud roostevabast terasest konks tagab ka kindla hoidmise kõikides olukordades. ProClicki hoidiku kasutamisel on tööriistakotid kindlalt lukus ja neid saab teadlikult uuesti avada ainult nuppu vajutades ja seda ühe käega. See on oluline ohutegur, eriti kõrgusel töötades. L-BOXXi tuntud ühendussüsteemi leiate ka ProClicki süsteemist. Tänu tööriistakanduri põhja integreerimisele saab iga L-BOXXi – olenemata kaubamärgist – ühendada ja koos ohutult transportida.

SR5 lisavarustus ProSafe külgprofiilile

ProClicki saab kasutada ka sõidukivarustuse hoiustamise ja sorteerimise võimalusena. Lisaks on Sortimo lisanud SR5 originaalseadmetele praktilisi laiendusi, mida saab sarnaselt ProClicki süsteemile ilma tööriistadeta hõlpsasti kinnitada sõidukisisese SR5 ProSafe külgprofiili külge.

esita küsimus selle toote kohta