sContainer- mobiilne panipaik

sContainer on multifunktsionaalne mobiilne panipaik, mida saab kasutada tööriistade transportimiseks ja hoiustamiseks. Võimalik sisustada Sortimo riiulilahendustega.

sContainer tõstab töö efektiivsust!

✓  Töövahendid ja tarvikud turvaliselt objektile
✓  sContainer on EUR aluse mõõdus
✓  Erinevad lukustus võimalused
✓  Tootevalikus erineva kõrgusega mudelid
✓  Lihtne lisada ja eemaldada riiuleid
✓  Lihtsalt transporditav
lae alla pdf

MIKS sContainer?

Mobiilne panipaik,        sobiva riiulilahendusega

sContainer on mobiilne panipaik ehitusplatsidel või hooldustööde ajal. Seega on tööriistad ja kulumaterjalid saadaval otse kohapeal.

Minimaalne jalajälg, maksimaalne ruumikasutus.

Kõigi sContainer-ite jalajälg on kuni üks euroalus. Seega on ka kõige kitsamal ehitusplatsil olev teeninduskonteiner rohke siseruumiga panipaik. Sest SR5 riiulisüsteemi integreerimine loob ruumi erinevatel tasanditel ja seetõttu ruumi tööriistadele, kulumaterjalidele ja vajadusel isegi töökohale.

Sujuv integreerimine transpordi- ja logistikaahelasse.

Euroaluse suuruse tõttu saab sContainerit integreerida kulutõhusalt igasse logistikaprotsessi. Nii saate lasta konteineri tarnida otse töökohta ja lasta oma teenindus- või ehitusmeeskonnal selle objektile jätta.

Madalad soetus- ja hoolduskulud.

sContainer pole mitte ainult palju odavam  kui näiteks tarbesõiduk, vaid ka palju soodsam ülalpidamise mõttes. Kasutage mobiilset panipaika, et te ei peaks iga päev tööriistade, masinate ja kulumaterjalidega sõitma – säästate palju kütusekulusid ja veendute, et ühtegi seadet ei unustata.

mõned pildid

esita küsimus selle toote kohta