Autra hooldebuss

Tellimus hooldusbussi ümber ehitamiseks ja sisustamiseks metsatehnikaga tegelevalt ettevõttelt Autra.

Selle aasta alguses ehitasime ümber ja sisustasime hea kliendi Autra hooldusbussi MAN TGE 2020a. Täislahenduse loomiseks kasutasime parimaid materjale ja tippklassi sisustust Sortimolt. 

Kaubiku sisustus (riiulid, sahtlid, töökohad) on valitud vastavalt kliendi vajadustele Sortimo SR5 sarjast.

Seinad ja põrand

Põranda katsime margipõhise niiskuskindla vineeriga. Seinad ja lagi on tehtud Sortimo Sovaflex kärgplastist. Põranda ja seinte katmine annab kaubikule hea välimuse, kuid tähtsamaks eesmärgiks on kaubiku kere kaitsmine vigastuste eest.

Sisevalgustus

Ruumi valgustamiseks paigaldasime lakke kuus meetrist LED riba, mis teevad materjalide/tööriistade ja muu vajaliku leidmise kiireks ja mugavaks.

Vasakpoolne riiul

Kaubiku ühele poole paigaldasime riiulid, sahtlid ja tööriistakastid. Pikkade materjalide ja tarvikute hoiustamiseks on spetsiaalne riiul kõige kõrgemal. Lisaks paigaldasime paberirulli hoidja, mis teeb paberi kasutamise mugavamaks ja säästlikumaks.

Parempoolne riiul

Kaubiku teise seina tekitasime valgustatud töökohad ja ruumi maksimaalseks ärakasutamiseks paigaldasime laua alla sahtlid tööriistade ja tarvikute hoiustamiseks. Töökoha taustal on Pefo sein, kuhu on mugav riputada töövahendeid. Lisaks on laual pöördalusel kruustangid.

220V

Paigaldasime 1500W täissiinusinverteri, mis võimaldab kasutada vajalikke elektritööriistu. Kasutusmugavuse tagamiseks on vaheseinale ja töölaua kohale paigaldatud 220V pistikupesad.

Ventilatsioon

Võimalike ohtlike gaaside eemaldamiseks ehitasime põrandasse ja lakke ventilatsiooniavad, mis võimaldavad nii üle- kui ka alarõhu tekitamist.

Töötuled

Katusele ja küljele lisasime töötuled, mis teevad hooldusbussi kasutamise pimedal ajal mugavaks.

Vilkurid

Tagumiste uste külge ja esivõresse paigaldasime vilkurid, mis on ühendatud kaubiku originaal juhtmooduliga.

Võtke meiega ühendust!